Гірські велосипеди 

Дорожні, інші

Шосейні

Дитячі, підліткові 

Запчастини

Лижі, чоботи         

04.4 Дитячі Нові велосипеди ТТ укр

Купіть дитячий або підлітковий велосипед за вигідними цінами в «Євровело»

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина була активною і здоровою, купіть сучасний дитячий або підлітковий велосипед. Він дозволить зручно пересуватися по місту, добиратися до школи або спортивних секцій. Часто використовуючи подібний транспортний засіб, діти зможуть підтримувати хорошу фізичну форму.

Компанія «Євровело» спеціалізується по продажу дитячих і підліткових велосипедів зарубіжних брендів за цінами без комісій і посередників. Щоб замовити Вас двоколісний транспорт, телефонуйте (097) 586-81-58. Співробітники інтернет-магазину допоможуть з вибором і оформленням покупки.

Який дитячий велосипед можна купити в Україні ?

На сайті «Eurovelo» представлені:

Надійна гальмівна система забезпечить швидку зупинку техніки, тому дитина легко уникне зіткнення з іншими дітьми або об'єктами на майданчику. Купивши дитячий двоколісний велосипед для дівчинки або хлопчика в «Евровело» з доставкою до вашого міста, ви заощадите час на походи по магазинах. На сайті представлений широкий вибір шоломів для захисту голови від можливих травм під час поїздок.

Чому варто купити спортивний підлітковий велосипед?

Він володіє:

Оптимальною конструкцією під зріст дітей 9-14 років . Зручне кермо забезпечить правильне навантаження на м'язи спини і рук.

Тонкими колесами з діаметром 20, 24 дюйма . Якщо в інтернет-магазині ви недорого купите підлітковий велосипед з рельєфним профілем шин для їзди по бездоріжжю, то дитина зможе тренуватися в будь-яких умовах.

Заходьте на сторінку компанії в Facebook , щоб дізнатися про знижки на техніку та екіпіровку.

Як недорого купити дитячий або підлітковий велосипед в Україні ?

Компанія «Євровело» пропонує ціни без переплат на всю техніку. Тому купити гарний дитячий або спортивний, дорожній підлітковий велосипед в інтернет-магазині в Україні можна недорого для сімейного бюджету. Вибирайте цікаві моделі і уточнюйте їх характеристики у консультантів.

Щоб купити бюджетний дитячий або підлітковий велосипед , скористайтеся контактними даними: