Гірські велосипеди 

Дорожні, інші

Шосейні

Дитячі, підліткові 

Запчастини

Лижі, чоботи         

03 Гірські велосипеди С укр

eurovelo.com.ua

Там, де дорога закінчується, починається найцікавіше для любителів гірських велосипедів. Гірські велосипеди гарантують масу задоволення від керування по різноманітних маршрутах. Ідеальний велосипед в якості надійного компаньйона для міських і сільських місцевостей, залишите щоденну рутину позаду, відправтесь в захоплюючу поїздку по нерівнині!

У нас Ви знайдете гірські хардтейли та двопідвіси велосипеди відомих брендів, таких як Giant, Scott, BC, JHM, Gary Fisher, СUBE, Arrow, BMC, Fugi, Bulls, Specilaized, Felt, Nacamura, Jan Scanex, B1, Connandale, Merida, Bergamont, Trek. Для екстримальних поїздок на купуйте якісні та надійні велосипеди з хорошою рамою, та якісними компонентами. У нас дешево можна придбати велосипед на гірдавлічних гальмах, з хорошою вилкою, на алюмінієвій рамі. Більшість велосипедів що продаються на сайті eurovelo.com.ua обладнані надійними системами, такими як Shimano Alivio, Altus, Acera, Deore, Deore LX, Deore XT. Всі перекидки та інші складові велосипеда ретельно провіряються, знімаються люфти вилок та інших вузлів. У випадку поломки запчастин велосипеда, вони будуть замінені на нові. Вживані БУ Велосипеди.

Тут Ви знайдет Класичний гірський на 26-му колесі, Найнер на 29-му колесы, а також сучасні велосипеди на 27,5 колесі, гібридні велосипеди, крос трекові. Відправтесь в захоплюючу поїзку по горах, лісах, полянах на якісному велосипеді!