Гірські велосипеди 

Дорожні, інші

Шосейні

Дитячі, підліткові 

Запчастини

Лижі, чоботи         

04.3 Шосейні Нові велосипеди ТТ укр

Брендові шосейні велосипеди

Якісний шосейний велосипед - це хороший засіб пересування на великі відстані під час відпустки, тренажер для тіла і помічник в боротьбі з емоційної втомою, стресами. Регулярна їзда на двоколісному транспорті на свіжому повітрі позбавить від зайвих кілограмів і поверне тонус м'язів.

Щоб купити шосейний велосипед бренду « Меріда » або техніку іншої фірми, телефонуйте (097) 586-81-58. У каталозі «Євровело» ви знайдете стильні нові моделі за цінами без переплат, при замовленні яких не потрібно вносити 100% передоплату. Ви можете оплатити покупку у відділенні «Інтайм», «Нової Пошти» післяплатою або готівкою в офісі компанії.

Асортимент шосейних велосипедів з фото

В інтернет-магазині представлені:

• Сучасні шосейні велосипеди з карбонової , алюмінієвої або сталевої рамами. Це дозволяє купити техніку відповідно до Ваших вподобань.

• Оптимальні моделі для чоловіків і жінок, професійних спортсменів і любителів велоспорту. Вони дають можливість міняти хват керма під час їзди і приймати різні положення тіла для поліпшення аеродинаміки.

• Варіанти з колесами діаметром 26 і 28 дюймів: з такими параметрами випускають гірські, міські і  шосейні велосипеди, купити які пропонує «Евровело».

Досвідчені консультанти компанії допоможуть у виборі техніки. Також в каталозі можна купити нове кермо, дуали та інші деталі дл яшосейного велосипеда . Щоб встановити запчастини або відремонтувати пошкоджені вузли, звертайтеся до штатного майстра особисто або надсилайте транспортний засіб поштою.

Як купити недорогий шосейний велосипед в Україні?

У «Євровело» оформити покупку можна через персональну кошик, написавши на e-mail компанії hikebike2015@gmail.com або вибравши опцію «Замовити дзвінок». Замовляючи новий шосейний велосипед з сезонної акції, можна значно заощадити на ціні. Детальніше про це читайте на сторінці в Facebook.

Зробіть крок назустріч спортивного способу життя - купіть шосейний велосипед , зателефонувавши по одному з номерів: