Лижі, СноубордиЛижі         

13.2 Лижі гірські Rossignol tt укр


Фірмові лижі Rossignol Pursuit 11 LTD : ростовки 149, 156, 163, 177 см

Лижі компанії Rossignol Pursuit 11 LTD. з ростовками 149, 156, 163, 177 см - це зручні і надійні лижі , які ідеально підійдуть спортсменам і любителям з початковою або середньою підготовкою. Вони призначені для швидкісного спуску з гір, оскільки дозволяють не пригальмовувати на поворотах.

Щоб купити лижі даного бренду в Україні , зателефонуйте менеджеру інтернет-магазину «Євровело» за номером (097) 586-81-58. Досвідчені консультанти допоможуть вибрати розмір моделей в залежності від росту клієнта. Якщо ви скористаєтеся знижками, зазначеними на нашій сторінці в Facebook , то придбаєте вироби та екіпіровку для зимового спорту без шкоди для вашого бюджету.

Як підібрати оптимальну ростовку гірських лиж?

Геометрія моделей Rossignol Pursuit (широкий носок та задник плюс вузька талія) гарантує легке ковзання по снігу і позитивно позначається на маневреності виробів.

В каталозі інтернет-магазину «Євровело» представлені лижі довжиною 149 см , 156 см, 163 см, 170 см і 177 см, тому знайти для себе лижі зможе кожен дорослий.

Для правильного розрахунку розміру моделі для карвінгу, потрібно:

Універсальний підбір ростовки лиж розраховується за формулою:

(Повний зріст в см) - 10 см = моделі для всіх типів трас і схилів, без урахування особистих навичок і ваги спортсмена

У каталозі «Євровело» можна замовити лижі по цінами без комісій посередників. Це дозволить заощадити на покупці спорядження.

Як купити лижі в нашому інтернет-магазині ?

Бренд Rossignol користується популярністю у професійних спортсменів завдяки високій якості виробів. Замовити лижі потрібних розмірів (в см) на сайті «Євровело» можна через персональний кошик або скориставшись послугою «Замовити дзвінок дзвінок». Мінімальний розмір передоплати становить 300 грн.

Ми надаємо:

• Знижку на покупку лиж до початку зимового сезону.

• Професійні консультації з вибору виробів.

• Доставку фірмової продукції в усі регіони.

Щоб купити лижі Rossignol Pursuit 11 LTD. певної довжини в см за вигідними цінами, телефонуйте або пишіть нам: