'>
Переднє велосвітло Jing YI JY-871

Переднє велосвітло Jing YI JY-871

1
Рейтинг:

1 280
280 грн.

  • Модель: 4855, Переднє велосвітло Jing YI JY-871, , 280грн, , , Велоак

Світлодіодна фара на велосипед Jing YI JY-871 – один потужний світлодіод 3 Вт, завдяки якому Ви маєте прекрасну видимість в темну добу дня і забезпечує безпеку під час руху, так як, Вас помітно здалеку. Зручне кріплення, універсальність, можливість зняти в любий момент і використовувати як звичайний ліхтарик. Завдяки оптичній системі є можливість відрегулювати необхідний для Вас світловий потік. Вологозахищений корпус – унеможливлює попадання води в середину і металевий корпус сприяють його довговічності. Тривалий час використання від одного комплекту батареї забезпечує його енергоефективний світлодіод. Купуючи світлодіодну фару на велосипед Jing YI JY-871 Ви отримуєте прекрасне співвідношення ціни і високої надійності, а також потужні показники.   

Батарейки в комплекті не йдуть.

 

Особливості: 

 

Вологозахищений корпус, можливість використання як ліхтарика, живлення як від батарей формату ААА, так і від акумулятора 18650.

 

Характеристики:

 

Бренд: Jing YI

Матеріал: 100% Метал

Джерело світла: 1 потужний світлодіод на 3 Вт, з оптичною системою для регулювання розміру світлового пучка і його інтенсивності завдяки фокусуванню

Світловий потік: 500 Люм.

Режими роботи: Постійний / блимаючий / постійний 50%

Кріплення: Хомут на руль 25,4-31,8 мм; швидкоз'ємне

Конструкція: Збірна

Колір: Чорний

Елемент живлення: 3хААА (1,5V), акумулятор 18650 (в комплекті не йдуть)

Країна виробництва: Китай

Країна реєстрації бренду: Китай

Пошкоджена упаковка.

Теги: Переднє велосвітло Jing YI JY-871, Велоаксесуари