'>

03.2 Шосейні велосипеди С укр

Швидкий і легкий, шосейний велосипед щороку в Україні набирає все більшої популярності. Велосипеди такого типу розробляють і створюють для отримання вищих результатів, шосейний велосипед дає можливість професійно отримати максимально можливу швидкість. Кожна деталь, кожен згин рами зконструйовано для забезпечення мінімального тертя з покриттям і повітрям.


Сучасний шосейний / трековий велосипед велосипед важить 6-9 кг. Так звані Downright колеса, які використовують в національних або навіть в міжнародних велогонках, за умови дотримання правил UCI і повинні бути оснащені мінімальною вагою 6, 8 кг.


Зокрема, шини і обода повинні бути виключно вузьким для сучасних гоночних велосипедів.


Шосейні велосипеди дозволяють, насолоджуватися швидкістю набагато більше, ніж інші типи велоипедів. Чарівність гоночних не слабшає. Підкорюйте гірські перевали, відчуйте чисту швидкість на звивистій дорозі та спусках. 


Сучасні гоночні велосипеди, триатлони велосипеди і цикло кросові, як правило, з карбоновою або алюмінієвою рамою/


Купіть якісний шосейний велосипед з безкоштовною доставкою по всій території України!


Велосипедом крізь дороги Карпат: Навіть за невеликі гроші мрії вже збуваються.


Високі швидкості, складні підйоми і елегантні розкриті великі панорамні види на гори не тільки гоночні фахівцям мрія завойовують на дорозі велосипед шосейний. Кому яка підходить модель залежить від особистих переваг, передбачуваного використання і, не в останню чергу, від вартості.


Хто хоче купити шосейний велосипед, слід звернути увагу на раму. Перед покупкою шосейного велосипеда ви повинні спочатку розглянути питання про доцільність для алюмінієвої рами  з карбоновою рамою. 


Гоночні шосейні велосипеди і системи: OBs Tiagra або Ultegra повинні підбиратись індивідуально.


На додаток до вибору правильної системи і компонентів обладнання є важливими критеріями для правильного рішення про покупку. Сучасні групи перемикання і різні варіанти перекидок дозволяють індивідуальну адаптацію до різних потреб. Ми допоможемо вам збуватися вашій гоночній мрії!