onride

onride

Мрія створити власну лінію велоаксесуарів сформувалася у нас в офісі серед колег. Ми бачимо перспективу в тому, щоб запропонувати інвентар з прицілом на потреби локального українського покупця, тож створення власного бренду було лише питанням часу. Нарешті він настав! Зустрічайте бренд ONRIDE — справжній український бренд від велофанатів, сердечно закоханих в два колеса!

          Що робить бренд ONRIDE особливим? Крізь всі аксесуари ONRIDE червоною лінією проходить філософія комфорту та безпеки на дорозі. Вирушаючи кожного ранку в подорож містом, ми наражаємо себе на небезпеку. Погана культура керування автомобілем наших водіїв допомагає усвідомити, наскільки важливо виділити себе в потоці яскравим одягом, світлом та аксесуарами. Ми розробили широкий ряд велотоварів з урахуванням українських реалій, щоб зробити пересування на велосипеді безпечнішим.

 

          Аксесуари ONRIDE поєднують якість з доступною ціною. Наше прагнення до комфорту відображено в чудовій ергономіці, а увага до деталей робить кожну дрібничку зручною у використанні. На нашу думку, аксесуари мають викликати позитивні емоції, тому при розробці приділяється багато уваги до зовнішнього вигляду.

          Також ми підтримуємо громадські ініціативи, зокрема проект "1,5 метри поваги", який призваний налагодити зв'язок між водіями та велосипедистами. В лінійці одягу є яскраві джерсі з принтом добре пізнаваної символіки цього соціального проекту.Велозамок ONRIDE Bit сегментний складаний
Велосипедний замок ONRIDE BitНадійний складаний сегментний замок зі сталевих зклепаних ланок.Характеристики:Тип замку:Сегментний /..
680.00₴
Велозамок ONRIDE Hulk 50 ланцюговий 8x1000мм з навісним замком
Велосипедний замок ONRIDE Hulk 50Сталевий ланцюг із навісним замокм надійно вбереже ваш велосипед навіть від досвідчених крадіїв.Л..
600.00₴
Велозамок ONRIDE Hulk 70 ланцюговий 8x1200мм з навісним замком
Велосипедний замок ONRIDE Hulk 50Сталевий ланцюг із навісним замокм надійно вбереже ваш велосипед навіть від досвідчених крадіїв.Л..
620.00₴
Велозамок ONRIDE Tie Code 10 ланцюговий кодовий 4x1000мм
Велозамок ONRIDE Tie Code 10Сталевий велосипедний захисний ланцюг з кодовим замком. Має можливість змінити код.Покликаний захистит..
330.00₴
Велозамок ONRIDE Tie Lock 30 ланцюговий циліндровий 6x1000мм
Велозамок ONRIDE Tie Code 30Сталевий велосипедний захисний ланцюг з циліндровим замком.Покликаний захистити Ваш велосипед від крад..
340.00₴
Велозамок ONRIDE Tie Lock 50 ланцюговий циліндровий 6x1500мм
Велозамок ONRIDE Tie Code 50Сталевий велосипедний захисний ланцюг з циліндровим замком.Покликаний захистити Ваш велосипед від крад..
380.00₴
Велозамок ONRIDE Wide тросовий циліндровий 10х1500 мм з кріпленням
Замок ONRIDE WideСпіральний велосипедний замок. В комплекті до замка 2 ключа + кріплення за допомогою якого замок можна закріпити ..
230.00₴
Велозамок ONRIDE Wide тросовий циліндровий 10х1800 мм з кріпленням
Замок ONRIDE WideСпіральний велосипедний замок. В комплекті до замка 2 ключа + кріплення за допомогою якого замок можна закріпити ..
240.00₴
Дзвоник ONRIDE Din хомут 31.8 мм чорний
Дзвоник Onride DinЗручний та легкий дзвоник з бійковим механізмом на руль велосипеда.Характеристики:Механізм:БійковийМатеріал хому..
60.00₴
Дзвоник ONRIDE Note хомут 22.2 мм коричневий
Дзвоник OnRide NoteЗручний та легкий дзвоник з бійковим механізмом на руль велосипеда.Характеристики:Механізм:БійковийМатеріал хом..
60.00₴
Дзвоник ONRIDE Tone хомут 22.2 мм сріблястий
Дзвоник OnRide ToneЗручний та легкий дзвоник з бійковим механізмом на руль велосипеда.Характеристики:Механізм:БійковийМатеріал хом..
50.00₴
Електронний сигнал ONRIDE Horn 10 білий
Електронний сигнал на велосипед ONRIDE Horn 10Електронний засіб звукового попередження у формі велосипедного дзвіночка.Характерист..
120.00₴
Показано від 1 до 12 з 105 (всього сторінок: 9)
0
Хочете, ми вас проконсультуємо?